ZABAWA Z OSP STRZELNO TRWA !!!!!!

Puszczamy dalej informacje od strażaków😀👇🏻

TAK, TAK, TAK !!!!!!!!!! Nie zwalniamy tempa i na samym początku tej wiadomości Strażacy z góry bardzo dziękują za wrzucane korki do serca, które znajduje się przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie ul. Sportowa 6. Minęło zaledwie dwa dni a nasze serce jest już prawie pełne !! To wszystko dzięki Wam drodzy mieszkańcy, ale oczywiście prosimy o więcej !!!!!!!!!!

SERDUSZKO SZYBKO SIĘ WYPEŁNIA 👏🏻

Postanowiliśmy specjalnie dla Was zrobić małą zabawę w której rozlosujemy 5 upominków za bardzo proste spełnienie warunków. Cała zabawa polega na tym aby w terminie od 21.08.2020 do 18.09.2020 roku przynosić korki ( ilość korków dowolna ) na adres podany wyżej, wrzucić je do serca, zrobić zdjęcie przy sercu a następnie wysłać je na adres osp_strzelno@o2.pl . W wiadomości dodatkowo należy podać imię i nazwisko dziecka, oraz numer telefonu do rodziców bądź opiekuna. Każdy uczestnik zabawy otrzyma w informacji zwrotnej nadany indywidualny numerek który będzie brał udział w losowaniu upominków.

Aby zmotywować wszystkich do wspólnej zabawy im więcej uda Wam się zebrać korków a zatem im więcej zrobicie sobie zdjęć i wyślecie na podany adres, tym więcej numerków zostanie Wam przypisanych a co za tym idzie macie o wiele większe szanse aby zdobyć fajne upominki. Losowanie odbędzie się 19.09.2020 .  Osobą którym uda się zdobyć upominki zostaną powiadomione telefonicznie jak i wyniki zostaną podane na portalach społecznościowych.

 Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !!!!!!!!!!!

info: OSP Strzelno

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.