MNIEJ ZA CIEPŁO NA OSIEDLU PIASTOWSKIM

Na naszą skrzynkę redakcyjną wpłynęła informacja od dyrektora ZGKiM w Strzelnie Dariusza Sieradzkiego, gdzie informuje, iż z dniem 1 września br. obniżona zostanie cena dostarczanego ciepła do budynku przy ul. Os. Piastowskim 10 w Strzelnie z 53,40 zł/GJ na 43,00 zł/GJ.


Zmiana jest możliwa przede wszystkim dzięki niskim kosztom obsługi kotłowni gazowej. Okazuje się, że praktycznie wszystkie mieszkania na Osiedlu Piastowskim są w rękach prywatnych i jak pokazuje przykład bloku nr. 10, warto jest zainwestować w ogrzewanie gazowe, gdyż staje się tańszą alternatywą od ogrzewania na węgiel.

One thought on “MNIEJ ZA CIEPŁO NA OSIEDLU PIASTOWSKIM

  • 18 sierpnia 2020 o 04:55
    Permalink

    A ja myślę że to jest podpucha żeby wszystkie bloki zmienić na ogrzewanie gazowe. W tym roku maja mniej a ubiegłe lata przypomnijmy tamten rok 2600 do dopłaty mieli rok wcześniej 1600 do dopłaty co pan sieradzki myśli że ludzie są głupie na piastowskim blok nr 10 od zawsze ma dopłaty poprostu jest kotłownia do remontu i trzeba ludziom kit wcisnąć ze gaz tańszy a wcale tak nie jest teraz może tani w dobie koronawirusa a wcześniej przypomnijcie sobie ceny. Panie sieradzki nikt gapami karmiony nie jest żeby założyć gaz trzeba najpierw zaizolować bloki bo są nie ocieplone a ciepło ucieka do nagrzania będzie szło więcej ponieważ częścią gdzie bloki są nieocieplone będzie ciepło uciekać a spółdzielnia jak zwykle kasy nie ma.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: