KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI

W miniony piątek (31.07.2020.) na drogach całego kraju odbyła się akcja pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Były to działania kontrolno-prewencyjne nakierowane głównie na wykroczenia związane z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Policjanci mogileńskiej drogówki skontrolowali 33 kierujących, ujawniając 15 wykroczeń.

Działania miały charakter prewencyjno-kontrolny. Szczególnym nadzorem objęte zostały te miejsca, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość.

Funkcjonariusze mogileńskiej drogówki podczas akcji skontrolowali 33 kierujących, ujawniając 15 wykroczeń związanych z przekroczeniem dozwolonej prędkości.

Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m. in. w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz w rejonie skrzyżowań.Autor: sierż. szt. Magdalena PollakPublikacja: st. asp. Tomasz Bartecki

Autor: sierż. szt. Magdalena Pollak
Publikacja: st. asp. Tomasz Bartecki

One thought on “KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI

  • 3 sierpnia 2020 o 23:55
    Permalink

    To się chłopaki nie napracowały. Dwie zmiany po 8 godzin każda to jest 16 godzin „ciężkiej” służby i tylko 33 skontrolowanych. Cienko Panowie. No była co prawda kolizja w godzinach porannych na DK15/25 przy wjeździe na obwodnicę Inowrocławia no ale 33 skontrolowanych to i tak słabo. Średnio wychodzi 2 kierowców na godzinę. Kiepsko. Będzie trzeba teraz przydybać paru rowerzystów w Strzelnie i mandaty wlepić żeby wyniki pracy poprawić.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: