COŚ DLA AMATORÓW FOTOGRAFII

Rusza konkurs fotograficzny „Miasto i gmina Strzelno – atrakcje turystyczno-krajoznawcze”. W związku z tym zapraszamy wszystkich amatorskich fotografów, zarówno młodzież jak i dorosłych, do wysyłania zdjęć wykonanych na terenie gminy Strzelno. Przez konkurs mamy nadzieję wzbudzić zainteresowanie bogactwem przyrody, krajobrazu i architektury naszego regionu zarówno wśród mieszkańców jak i turystów.

Fotografie powinny przedstawiać przede wszystkim miejsca przyrodnicze, architekturę lub krajobrazy wykonane wyłącznie naszej gminie.

Spośród dostarczonych zdjęć wybierzemy 60-80 fotografii, które na koniec zostaną zaprezentowane na wystawie. Przewidujemy nagrody i wyróżnienia dla osób, których prace będą najlepsze. Zdjęcia opublikujemy również w przewodniku turystycznym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 września 2020. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie trzy fotografie. Aby wziąć udział w konkursie, należy opatrzyć prace następującymi danymi wypisanymi na osobno dołączonym formularzu zgłoszeniowym: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, email, tytuł pracy, nazwa fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia, komentarz do zdjęcia oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Zdjęcia wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym możecie przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: muzeumstrzelno@wp.pllub kultura@dkstrzelno.pl z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – Miasto i gmina Strzelno – atrakcje turystyczno-krajoznawcze”.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.dkstrzelno.pl/do-pobrania.

Organizatorami konkursu jest Dom Kultury w Strzelnie, PTTK im. Antoniego Słowińskiego oraz Muzeum – Romański Ośrodek Kultury im. Ottona i Bolesława przy parafii pw. Świętej Trójcy. Konkurs jest finansowany ze środków własnych organizatorów.

info: Dom Kultury w Strzelnie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: