PRZEKAZALI KOMPUTERY

W środę 24 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym w Strzelnie miało miejsce przekazanie komputerów i laptopów zakupionych przez Starostwo Powiatowe w Mogilnie. Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i programu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, który gwarantuje bezzwrotne wsparcie pieniężne w celu zminimalizowania wykluczenia cyfrowego w dobie nauki realizowanej poza murami szkół. 

W uroczystości przekazania komputerów dyrektorowi Piotrowi Cieślikowi wzięli udział wicestarosta Mogileński – Marian Mikołajczak, naczelnik Wydziału Oświaty, Wychowania, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu Powiatu Mogileńskiego – Mariusz Pisuła, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Mogileńskiego – Magdalena Harasimowicz-Zawodniak i radny powiatowy – Paweł Jankowski.

foto: Sławomir Antkowiak

4 komentarze do “PRZEKAZALI KOMPUTERY

 • Uściski dłoni, miła atmosfera, ale to chyba nie rodzina, żeby nie przestrzegać zaleceń związanych z koronawirusem?

  Odpowiedz
 • Przestańcie już z tym koronawirusem!!! Bo zdziczejemy. Ludzie zaczynają się już bać innych. To jest chore. W tych chorych czasach wszystko będzie koronawirusem. Nie dajcie się zwariować. Wyłączmy TV zacznijmy myśleć!!!

  Odpowiedz
 • Koronaświrus, czyli uważasz że prawie 10mln chorych na całym świecie i tysiące zmarłych to ściema i nie ma się czym martwić? Pytam z czystej ciekawości, bo jak tak to możesz też to w szpitalach zakaźnych iść powiedzieć, albo na Śląsku.

  Odpowiedz
  • Papaja też miała pozytywny wynik testu na koronę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.