TYM RAZEM BĘDZIE BIEGANIE WIRTUALNE

Bieg Przyjaźni to jedno z największych wydarzeń sportowych w naszym regionie. Ma on popularyzować ruch i zdrowy tryb życia, integrować środowisko biegowe, promować aktywność fizyczną wykonywaną w czasie pandemii oraz symbolizować przyjaźń pomiędzy gminą Strzelno oraz gminą Jeziora Wielkie.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 3-5.07.2020 r. w delikatnie zmienionej formie. III Bieg Przyjaźni nie ma wyznaczonej trasy. Każdy uczestnik ma możliwość wyboru ścieżki, którą pokona. Jedynym ograniczeniem jest dystans. Osoby od 13 roku życia będą miały do wyboru trasę 5-cio lub 10-cio kilometrową, natomiast dzieci i młodzież będą musieli pokonać trasę o długości jednego kilometra. Informację o przebytym dystansie należało będzie przesłać za pomocą formularza udostępnionego przez organizatorów. Rejestracja odbywa się za pomocą strony internetowej: www.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-przyjazni.

Organizatorami III Biegu Przyjaźni są: Dom Kultury w Strzelnie, Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich, gmina Strzelno oraz gmina Jeziora Wielkie. Każdy uczestnik ponosi koszty opłaty startowej – 28 zł w przypadku wyboru wysyłki nagród na wskazany adres, lub 22 zł w przypadku osobistego odbioru.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.