NOWA KIEROWNIK ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W STRZELNIE

Burmistrz po przeprowadzonej kontroli w Środowiskowym Domu Samopomocy w Strzelnie przez zewnętrznego audytora Beatę Przyborską z Bydgoszczy, postanowił odwołać kierownik Irenę Tomaszewską z zajmowanego stanowiska. Irena Tomaszewska kierowała placówką od 1998 roku, od ponad 10 lat była kierownik przebywała na emeryturze.
Jak stwierdził burmistrz, wynik audytu ukazał wiele nieprawidłowości w zarządzaniu placówką, w związku z tym nie widzi on możliwości kontynuowania współpracy z dotychczasową kierownik.
Obecnie p.Tomaszewska przebywa na urlopie.

Ewa Jaroszewska – nowa kierownik ŚDS


Na stanowisko kierownika ŚDS burmistrz powołał z dniem
1 czerwca b.r. Ewę Jaroszewską. Pani Ewa jest magistrem prawa i administracji, ukończyła także kilka kierunków studiów podyplomowych, m.in. z zakresu fizjoterapii.

4 komentarze do “NOWA KIEROWNIK ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W STRZELNIE

 • Najlepsza kadydatka na to miejsce. Kobieta pełna energii. Do każdego zadania podchodzi z uwagą i wypełnia wzorowo swoje obowiązki. Panie Burmistrzu. Najlepszy wybór.

  Odpowiedz
 • Wow! Na pewno jest To najlepsza kandydatka na to stanowisko. Uśmiechnięta, miła, empatyczna, strzeleński wspaniały pracodawca… Prawnik i fizjoterapeuta w jednym…

  Odpowiedz
 • Cudowna osoba, miałam okazję poznać. Wspaniały człowiek na odpowiednim stanowisku. Emanuje dobrocią i empatią. Do tego dobrze wykształcona kobieta z doświadczeniem w tej dziedzinie. Powodzenia Ewka!

  Odpowiedz
 • PRYWATNIE NIE PRZEPADAM ALE JAKO KIEROWNIK PORADZI SOBIE ZE WSZYSTKIM

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.