CZY WICEDYREKTOR GŁOWACKI PONIŻA PERSONEL SZPITALA ?

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Mogileńskiego radni zgłosili staroście Bartoszowi Nowackiemu skargi personelu SP ZOZ na sposób w jaki są traktowane przez wicedyrektora SP ZOZ w Mogilnie Jarosława Głowackiego. Ich zdaniem zachowanie to urąga ich godności. Sprawę wywołał radny Mirosław Leszczyński. Starosta Nowacki obiecała, że poprosi dyrektor Ewę Bonk – Woźniakiewicz o ustosunkowanie się do tej sprawy. Wśród osób, które zabrały głos w sprawie był także wicestarosta Marian Mikołajczak, który przypomniał podobne traktowanie pacjentów przez lekarkę ze Strzelna. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie ma osób niezastąpionych, dlatego wyjaśnienie dochodzących sygnałów o nieprawidłowościach w SP ZOZ w Mogilnie powinno zostać szybko wyjaśnione.

2 komentarze do “CZY WICEDYREKTOR GŁOWACKI PONIŻA PERSONEL SZPITALA ?

  • Przesłuchałam nagranie z posiedzenia Rady Miasta dotyczącej wice Dyrektora Spzoz w Mogilnie i coś mi to przypomina, Szpital Kościerzyna Placówka w Dzierżążnie podobne zachowania, niektóre oparły się o Komisje Szpitalne, a potem zostały zamiecione pod dywan. Tacy ludzie się nie zmieniają. Wypowiadają obraźliwe opinie , apotem strzelają focha. Po cóż pytać panią Dyrektor będzie go broniła, pracują ze sobą od lat.

    Odpowiedz
    • ten pan w 2012r wyleciał wreszcie z Pomorskiego Centrum Chorób Zakaznych i Gruzlicy w Gdańsku, z którego wcześniej odwołana została Bonk Wozniakiewicz, jak on nie nadająca się do zarządzania. Po wyrzuceniu jej z Teatru Wybrzeże pchnięto ją to placówek służby zdrowia i tak skakała po kolejnych szpitalach doprowadzając je kolejno do ruiny. Zaczęła od Pucka. Po Zakaznym w Gdańsku ciągnie za sobą wywalanego też tegoż pana, nie podobnego a jeszcze gorszego pod każdym względem. Dziwny układ. Ten pan nie pracuje, jest tylko w pracy dla towarzystwa i satysfakcji pomiatania ludzmi. Antytalent w zarządzaniu, wprowadza chaos. Przy zwierzchnikach pajacuje.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.