POLICJA NIE MA DLA PIRATÓW DROGOWYCH TARYFY ULGOWEJ

Policjanci mogileńskiej drogówki pomimo dodatkowych zadań związanych
z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa cały czas dbają
o bezpieczeństwo mieszkańców i reagują na rażące wykroczenia popełniane przez uczestników ruchu drogowego. O tym, że policjanci nadal pilnują bezpieczeństwa na drogach przekonał się ostatnio 38-letni mieszkaniec Włocławka. 

W minioną sobotę (04.04.2020) na ulicy Kolejowej w Strzelnie policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 38-letniego kierowcę Mercedesa GLS, który w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50 km/h pędził z prędkością 101 km/h. Mieszkaniec Włocławka chociaż nie posiadał przy sobie prawa jazdy to i tak za rażące przekroczenie prędkości straci swoje uprawnienia na 3 miesiące. Mężczyzna nie tylko nie okazał dokumentu, ale również odmówił przyjęcia mandatu karnego, w związku z czym zostanie skierowany wobec niego wniosek do sądu o ukaranie. 

Policjanci zapewniają, że nie będzie pobłażania dla osób rażąco łamiących przepisy na drodze. Pomimo epidemii i szeregu innych zadań mundurowi będą czuwać nad bezpieczeństwem ruchu drogowego i reagować na nadmierną  prędkość, która jak pokazują statystyki jest główną  przyczyną  wypadków drogowych.

info: oficer prasowy KPP Mogilno

Jeden komentarz do “POLICJA NIE MA DLA PIRATÓW DROGOWYCH TARYFY ULGOWEJ

  • Zbierajcie zbierajcie kasę bo państwo ledwo przędzie przez koronę. A że głupich nie brakuje więc problemu z tym nie powinno być. Bo jak nazwać kogoś kto w terenie zabudowanym tak znacznie przekracza dozwoloną prędkość?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.