ŚMIECI OCZAMI PRACOWNIKA PRE ZERO

Na naszego redakcyjnego maila wpłynęła wiadomość, a w niej zdjęcia naszych śmieci, a głównie tych z Osiedla Piastowskiego. Na załączonych zdjęciach możemy się przekonać, w jakim stopniu mieszkańcy nie przestrzegają zasad segregacji odpadów.

Pracownik firmy Pre Zero często spotyka się z krytyką swojej pracy, ale jak twierdzi sami mieszkańcy nie są bez winy, regularnie łamiąc zasady segregacji. Takie sytuacje, jak gruz czy inne frakcje w odpadach zmieszanych to codzienność. Zastawianie kontenerów jest rzeczą nagminną. Mam nadzieję, że te zdjęcia pokażą problem odbioru śmieci na Osiedlu Piastowskim.

4 komentarze do “ŚMIECI OCZAMI PRACOWNIKA PRE ZERO

 • Najlepsze jest to że wectra i omega to auta stróża prawa pana policjanta. Pan ten oraz jego rodzina powinna też być karana za niesprzatanie po swoich psach ale cóż stróże prawa wszystko im wolno

  Odpowiedz
  • Niektóre zdjęcia wcale nie musiały być zrobione w Strzelnie. Kubel można sfotografować wszędzie. Nie mają dojazdu na Piaście ok. A czy na Jana z Ludziska też nie mieli dojazdu że makulatura nie odebrana? Tam gdzie odebrali to worki znowu latały po ulicy. No i nie oddają jeden za jeden tylko mniej niż zabierają. Bardzo niski poziom świadczonych usług i tyle w temacie. Mogą tak robić ale niech kasują 10zl a nie 33zl.

   Odpowiedz
  • A i jeszcze dwie sprawy. Może najwyższy czas podać harmonogram. Jutro już kwiecień. A druga sprawa zamiast zajmować się zdjęciami weźcie się uczciwie za robotę. A jak Wam tak źle to zawsze można się zwolnić i zająć się no np. fotografią. Jakoś Sanikont tyle lat wywoził i nie płakał tak jak wy.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.