SZPITAL ⁉️ GORZKIE SŁOWA W KIERUNKU RADNYCH POWIATOWYCH

Podczas sesji powiatu mogileńskiego, 28 lutego w trakcie wolnych wniosków głos zabrał Przemysław Zowczak. Były wicestarosta i wieloletni radny powiatowy wyraził swoją opinię oraz żal z faktu zamknięcia szpitala w Strzelnie.

Winą za taki stan rozmówca obarczył poprzedni układ matczakowsko-barczakowski, do którego oprócz byłego starosty Tomasza Barczaka zaliczył polityków PSL: Krzysztofa Szarzyńskiego, Dorotę Repulak i Krzysztofa Mleczko, nie zapominając o byłym burmistrzu Ewaryście Matczaku. Wypowiedź nie pozostała bez odzewu zainteresowanych polityków. Warto wysłuchać odpowiedzi radnych, których decyzje spowodowały zakończenie 500 -letniej historii służby zdrowia w Strzelnie.

Przedstawione dialogi dobitnie pokazują, że w imię interesu politycznego mogą zostać podjęte nieracjonalne decyzje nie mające nic wspólnego z logiką i zdrowym rozsądkiem. Mamy nadzieję, że obecna władza nie będzie brała przykładu z poprzedników.
Zapraszamy do obejrzenia relacji.

2 komentarze do “SZPITAL ⁉️ GORZKIE SŁOWA W KIERUNKU RADNYCH POWIATOWYCH

  • Pan Zowczak bardzo dobre wystąpienie. Bardzo dobrze pan poruszył wszystkie kwestie. Bardzo trafne spostrzeżenia. Pan Barczak tak jak zdążył nas przyzwyczaić kolejny raz dał do zrozumienia gdzie ma Strzelno. O Szarzyńskim nie wspomnę.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.