Z DYREKTOR SPZOZ O SŁUŻBIE ZDROWIA W STRZELNIE

5 marca w Domu Pomocy społecznej w Siemionkach na zaproszenie burmistrza Strzelna odbyło się spotkanie stałych komisji Rady Miejskiej z Dyrektor SP ZOZ w Mogilnie dr Ewą Bonk- Woźniakiewicz. W spotkaniu uczestniczył również wicestarosta mogileński Marian Mikołajczak, oraz radni powiatowi Magdalena Harasimowicz – Zawodniak, Paweł Jankowski, oraz Tomasza Krzesińskiego.

Podczas dyskusji ze strony Burmistrza i Radnych padło wiele trudnych pytań. Zapraszamy na relację z tego spotkania. Sytuacja nie wygląda optymistycznie. Mamy nadzieję, że mieszkańcy doczekają się pozytywnych zmian w strzeleńskiej służbie zdrowia, bo obecna sytuacja jest katastrofalna.
Bezpośredni link do relacji 👉https://youtu.be/PBGIu6QXHZU

5 komentarzy do “Z DYREKTOR SPZOZ O SŁUŻBIE ZDROWIA W STRZELNIE

 • Płace składki a nie mam pomocy wśród lekarzy w Strzelnie, trzeba będzie to dalej popchnąć po widzę że nikt tutaj nie potrafi tego problemu rozwiązać.

  Odpowiedz
 • Już napędzają kasę w siemionkach proszę kierownikiem jest pani Madzia i już spotkania tam są a państwo zapłaci za tak wystawne dyskusje przy pełnym stole sala gminna nie wystarcza

  Odpowiedz
 • Dobrze że doszło do takiego spotkania. Radni mogli wyrazić swoje niezadowolenie w imieniu mieszkańców, ale wątpię aby się coś zmieniło.

  Odpowiedz
 • Generalnie nie ma czego oglądać z tego spotkania nie wynika absolutnie nic poza tym że pani dyrektor walczy ale nic nie może i że lekarzy nie ma bo nie chcą pracować w Strzelnie. Brawo p. Pieszak, Koprowski, Piotrowicz za wypowiedzi. Nie rozumiem p. Jankowskiego który atakuje radnego Koprowskiego który ma całkowitą rację. Panie Jankowski po co czepiać się nieistotnych szczegółów czy zarządzanie firmą produkcyjną można porównywać do zarządzania SPZOZ-em? Pani dyrektor bardzo słaba i nie wróżę tu jakiegoś sukcesu w naszej służbie zdrowia. Nie mogę to jej ulubione stwierdzenie. Tak więc lepiej nie będzie oby nie było gorzej. Dużo zdrowia wszystkim życzę.

  Odpowiedz
 • A gdyby w Strzelnie powstał jeszcze jeden NZOZ to problem by się rozwiązał w dużym stopniu. Tu spokojnie mógłby funkcjonować drugi niepubliczny ZOZ. I nie musimy do Mogilna jeździć i wspierać finansowo szpitala pana Barczak SPZOZU.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.