PODSUMOWANIE AKCJI „PRĘDKOŚĆ”

Policjanci mogileńskiej drogówki przeprowadzili wczoraj (27.02.2020) wzmożone działania kontrolno-pomiarowe pn. „Prędkość”. Akcja ukierunkowana była na egzekwowanie przepisów dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości, a tym samym poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wczoraj (27.02.2020) w godzinach 6:00 – 22:00 policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie prowadzili na drogach powiatu działania pod kryptonimem „Prędkość”. W czasie akcji mundurowi skontrolowali 49 pojazdów, z czego 25 kierowców, którzy jechali z niedozwoloną prędkością zostało ukaranych mandatem karnym.

Głównym celem takich akcji jest nie tylko przeciwdziałanie i ujawnianie naruszeń przepisów drogowych, ale przede wszystkim dotarcie do świadomości kierowców, że nadmierna prędkość to główna przyczyna groźnych wypadków drogowych.

publikacja: oficer prasowy KPP Mogilno st. asp. Tomasz Bartecki

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Odkryj więcej z StrzelnoOnline

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej