DRZWI OTWARTE SZPITALA W MOGILNIE

W sobotę 11 stycznia dla wszystkich chętnych zostały otwarte drzwi nowo wybudowanej części szpitala w Mogilnie. Wnętrze obiektu wygląda obiecująco. Oprócz łóżek nie zauważyliśmy więcej sprzętu, ale najprawdopodobniej większość sprzętu przyjedzie ze Strzelna.
Od kwietnia 2020 roku w nowo otwartym szpitalu będą działały trzy oddziały: ginekologiczno – położniczy, chirurgiczny i dziecięcy. Oddział wewnętrzny ze szpitala w Mogilnie na czas remontu starej części zostanie tymczasowo przeniesiony do Strzelna.
Dla Strzelnian budowa szpitala w Mogilnie oznacza koniec szpitala w Strzelnie. Czas pokaże czy decyzja o budowie szpitala bez chociażby parkingu z prawdziwego zdarzenia była dobrą decyzją.
Niestety kluczowe decyzje zapadły w poprzednich kadencjach samorządowych.
Radnym PSL Mimo decyzji o budowie szpitala w Mogilnie nie udało się utrzymać władzy w powiecie.

2 komentarze do “DRZWI OTWARTE SZPITALA W MOGILNIE

 • Panie Piotrze.
  Dla zachowania minimum uczciwości należałoby podać wyniki głosowania w sprawie budowy szpitala w Mogilnie. Śpieszę panu z pomocą.
  Platforma Obywatelska 6 głosów za 1 przeciw;
  PSL 4 głosy za 3 głosy przeciw;
  SLD 1 głos za; 1 głos wstrzymujacy;
  PIS 1 głos za.
  Powinien Pan jeszcze spróbować ustalić kto jako pierwszy wymyślił budowę nowego szpitala.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • A ten jak zwykle swoje 3 grosze musi wcisnąć. P. Radny kiedy sobie Szanowny Pan kupi słuchawkę bluetooth do telefonu bo często widzę Pana z telefonem przy uchu podczas jazdy samochodem po mieście. Z diety nie starczy?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.