WIELKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY, DZIEŃ TRZECI

Zakończył się Jarmark Bożonarodzeniowy w Strzelnie. Trzeci dzień obfitował również w wiele atrakcji, mimo deszczowej pogody zgromadził na Rynku wielu mieszkańców.
Ten dzień uświetnił świąteczny piloxing z Pauliną Kasztelan, akcja animacja z grupą Amazing Bubble Show, Jasełka w wykonaniu dzieci, podopiecznych Domu Kultury z sekcji teatralnej w Strzelnie oraz liczne występy: zespołu Gaja, zespołu Szyk, Sandry Wawer, Mai Królak, a także z zespołu Kalina z MZM w Chabsku. Cały czas trwała także prezentacja wystawców. Można było się posilić i rozgrzać ciepłą herbatą, czy grzanym winem.
Stowarzyszenie Niebieskie Serducho natomiast w dalszym ciągu pomagało w pakowaniu prezentów.
W trzecim dniu na zaproszenie burmistrza, gościem była pani Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbieta Piniewska.
Na jarmarku pojawili się również starosta mogileński Bartosz Nowacki, wójt Jezior Wielkich Dariusz Ciesielczyk, burmistrz Mogilna Leszek Duszyński, wójt gminy Orchowo Jacek Misztal, a także Marcin Wroński oraz wicestarosta Marian Mikołajczak.
Na koniec dyrektor Domu Kultury w Strzelnie Paweł Gębala wręczył podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację jarmarku.

Jeden komentarz do “WIELKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY, DZIEŃ TRZECI

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.