BĘDZIE EMISJA “MAGAZYNU EKSPRESU REPORTERÓW” ZE STRZELNA

Otrzymaliśmy potwierdzoną informację od Pani redaktor Moniki Skrzypczak z TVP3 Katowice, że “Magazyn Ekspresu Reporterów” poruszający temat problemów komunikacyjnych Strzelna zostanie wyemitowany w najbliższy wtorek, 3 grudnia o godz. 21:50 na antenie TVP1.
Pani redaktor przesyła przez nasz portal podziękowania osobom, które zechciały się wypowiedzieć w tej sprawie. Pani redaktor dziękuje również Urzędowi Miasta w Strzelnie za zapewnienie noclegu i wyżywienia w ZAZ Przyjezierze. Jak nam powiedziała Pani Monika: Bardzo mnie to zaskoczyło, bo nie jest to częstą praktyką aby tak miło ugościć dziennikarzy. Spotkałam się z niesamowitą życzliwością mieszkańców. Cieszę się, że chociaż w ten sposób mogłam pomóc. Mama nadzieję że wkrótce Państwa sytuacja się poprawi.
Starania o zainteresowanie reporterów MER naszą sprawą trwały od paru miesięcy i również w imieniu mieszkańców dziękujemy za reportaż. Trzeba wspomnieć, że ostatnie tragiczne sytuacje miały duży wpływ na obecność reporterów MER w Strzelnie.
Mamy nadzieję, że po raz kolejny, dzięki mediom, dotrze do decydentów fakt, że pomoc potrzebna jest natychmiast.

W imieniu Mieszkańców podziękowania należą się również strażakom z OSP w Strzelnie za zapewnienie oświetlenia i bezpieczeństwa zgromadzonych mieszkańców.
Podziękowania należą się również księdzu kanonikowi Ottonowi Szymków za poinformowanie parafian o spotkaniu.


Cieszy fakt, że w walkę o obwodnicę zaangażowało się bardzo dużo osób, dzięki temu o sprawie Strzelna jest naprawdę głośno.
Miejmy nadzieję, że doczekamy się upragnionej inwestycji.
Przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia, oraz relację video. Cieszy fakt, że mimo niesprzyjających warunków na spotkanie przyszło bardzo dużo mieszkańców.

W ostatnim czasie wojewoda Mikołaj Bogdanowicz w wywiadzie dla TVP3 BYDGOSZCZ podkreślił, że Strzelno jest w najtrudniejszej sytuacji w województwie kujawsko-pomorskim. Może się okazać, że obwodnica Strzelna będzie traktowana priorytetowo.
Przykre jest to, że spotykamy się z zarzutami m.in. radnych, iż jesteśmy nieobiektywni promując Pana Mikołaja Bogdanowicza. W naszej ocenie Pan wojewoda jako jeden z nieliczny polityków poważnie potraktował sprawę Strzelna, i potrafił nią zainteresować premiera Morawieckiego.
StrzelnoOnline będzie wspierało i pisało o każdym, kto chce zrobić coś dobrego dla naszego Strzelna, niezależnie od przynależności partyjnej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.