OSOBÓWKA WSTRZYMAŁA RUCH NA ULICY ŚW. DUCHA

Około godziny 15:00 na ulicy św. Ducha, w wyniku usterki układu kierowniczego w samochodzie osobowym, doszło do wycieku oleju ze skrzyni biegów.
Po po paru minutach korek aut sięgał aż do miejscowości Jeziorki.
Sytuacja ta pokazała kolejny raz, jak bardzo potrzebna jest obwodnica Strzelna.

4 komentarze do “OSOBÓWKA WSTRZYMAŁA RUCH NA ULICY ŚW. DUCHA

 • Do zwolenników rond w tym także do Pana redaktora tego portalu mam pytanie. Czy ronda by nic nie dały w tej sytuacji? Przecież to takie wspaniałe rozwiązanie. Ronda maja posłużyć w leczeniu małomiasteczkowych kompleksów m.in. Rady Miasta. Dwa ronda w centrum to już miasto przez duże M. TYLKO OBWODNICA PAMIĘTAJCIE!!!!!

  Odpowiedz
  • Do obywatel . RONDA nie rozladowuja natężenia ruchu i ilosci samochodow tylko ulatwiaja wjazd na skrzyżowanie. Kur kiedy wy w koncu to zrozumiecie

   Odpowiedz
   • Pewnie ze ułatwiają. Tylko nie rozumiem po co robić komuś dobrze – głównie przejezdnym kosztem parku, chodników, domów i estetyki miasta. Tym bardziej ze jest realna szansa na obwodnice.

 • Dzis znowu by doszło do tragedii zatrzymałem się z żona przy pasach kolo godz 18 ustępując pieszemu niestety kierujący pasatem nawet nie hamował z dużą prędkością wjechał na pasy pani sie zatrzymała ale naprawdę dużo nie brakło. OK godz 18 pasat psl 48…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.