WAŻNA SPRAWA‼️ POWIADOMCIE ZNAJOMYCH‼️

Drodzy mieszkańcy Strzelna. Trzeba kolejny raz pokazać że mamy jeden wspólny cel, jakim jest ➡️ poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz obwodnica Strzelna‼️ 
Działanie ma sens‼️ Nawet jeśli ktoś będzie Wam mówił, że sprawa jest już załatwiona, bo jakiś polityk Wam coś obiecał, pamiętajcie, że tylko upór przyniesie spodziewany skutek. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Na fali ostatnich przykrych wydarzeń, które miały miejsce w Strzelnie, o naszej miejscowości mówi się dużo. Sprawmy, by mówiło się jeszcze więcej. Za sprawą mediów dotrzyjmy do gabinetów osób rządzących naszym krajem. Pokażmy jak dużo nas jest. Pokażmy, że nie jesteśmy garstką ludzi, którzy odpuszczą nakarmieni kiełbasą wyborczą. ➡️ Walczmy o bezpieczeństwo i komfort nasz i naszych dzieci.
W sobotę 16 listopada o godzinie ▶️10:00 na skwerze koło Przedszkola nr. 1 reporterzy programu ALARM! będą nagrywać reportaż dotyczący fatalnej sytuacji drogowej w Strzelnie. 

Emisja reportażu zaplanowana jest na poniedziałek 18 listopada o godzinie 20:10 zaraz po głównym wydaniu Wiadomości na kanale TVP1. Szczegółowe informacje pod nr. tel. 22 547 33 19.

Jeden komentarz do “WAŻNA SPRAWA‼️ POWIADOMCIE ZNAJOMYCH‼️

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.