“STRZEL NOWY FESTIWAL” STRZELNO 2019 (galeria zdjęć)

Trwające trzy tygodnie warsztaty muzyczne, przygotowywały uczestników do wielkiego finału pod nazwą „Strzel Nowy Festiwal”.

Jest to jedna z inicjatyw, która realizowana jest w Strzelnie ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019

Inicjatywa ma na celu łączenie społeczności gminy Strzelno – łączenie pokoleń i pasji poprzez naukę, muzykę oraz twórcze myślenie.

Warsztaty odbywały się 5 dni w tygodniu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strzelnie pod okiem doświadczonych muzyków: Krzysztofa Buzow, Marty Buzow oraz Agaty Rozumek-Wybranowskiej.

W koncercie finałowym na scenie pojawiło się około czterdzieści osób, które wzięły udział w warsztatach. Henryka Malewicz, Maja Królak, Rockers Kids, Agata Rozumek-Wybranowska, członkowie strzeleńskiej orkiestry dętej, chór Harmonia, chór Harmonijka, zespół Poturba,

Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019.

Sponsorem festiwalu był P.U.H „JARGUM” J.Piasecki Strzelno

Podczas koncertu Stowarzyszenie Niebieskie Serducho w składzie : Grażyna Rosłaniec i Barbara Narbut zbierało datki na kolonie dzieci autystycznych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.