O WŁOS OD KOLEJNEJ TRAGEDII (TV)

Dotarliśmy do nagrania z monitoringu umieszczonego na budynku Przedszkola nr.1 Na nagraniu można zobaczyć jak niewiele brakowało, żeby przechodząca kobieta została przejechana jak Pani Teresa Wiśniewska, która zginęła pod kołami samochodu ciężarowego. Trzeba zachować czujność.
Sytuacja ta została zgłoszona prze Urząd Miejski na Policję.

Do budowy ewentualnych rond, czy obwodnicy jeszcze długa droga. Czy władze nie mogą naciskać na GDDKIA, aby powstała tam sygnalizacja na żądanie? Chyba życie ludzkie jest ważniejsze od korków. Trzeba się zastanowić poważnie nad tym problemem, bo wspomniana sytuacja wcale nie musi powodować korków, ponieważ piesi nie będą wchodzili na przejście przy każdej nadarzającej się okazji, tylko cierpliwie zaczekają na zielone światło, a w tym czasie kierowcy wyjeżdżający z ulicy Raj, czy Kościuszki będą mieli szanse wjechać na ul. Kolejową.

Wszystkie przypadki łamania przepisów drogowych będzie rejestrował monitoring. Urząd Miejski apeluje o zgłaszanie niebezpiecznych sytuacji drogowych, aby było można zgłosić przypadki policji.

2 komentarze do “O WŁOS OD KOLEJNEJ TRAGEDII (TV)

  • Kamera zapewne zarejestrowała dziś przed południem (5.10.2019) kierowcę czarnego dostawczego mercedesa na CB, który ominął wszystkich oczekujących na lewym pasie ulicy Michelsona i śmignął w stronę Konina. Cwaniak poczuł się ważniejszy od wszystkich oczekujących na możliwość wyjazdu.

    Odpowiedz
  • Czyli te ronda maja byc udogodnieniem przede wszystkim dla kierujacych? Totalny bezsens! Kto ma takie mało mądre pomysły? Żeby w środku miasteczka robić rondo! Potem dopiero zaczną się tragedie! Ciężarówki i samochody wpadające z impetem na rondo bo akurat nikt nie nadjeżdża! Nawet swalniać już nie będą! Szaleńcza szybkość, jak na autostradzie! Lepiej uciekać jak najdalej z tego Strzelna!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.