DOM KULTURY BĘDZIE PĘKAŁ ZE ŚMIECHU.

W niedzielę, 20 października o 17:00 do MGOKiR zawita Kabaret Trzecia Strona Medalu z programem “Tak wcześnie, a tak śmiesznie”, repertuarem obśmianym i oklaskiwanym w wielu miejscach w kraju! To połączenie pomieszania z poplątaniem, przy akompaniamencie akordeonu. Typowo męskie spojrzenie na damsko-męski i męsko-męski świat, ukazany w krzywym zwierciadle, okraszony ewolucją żartu. Słowem, przeplatanka kilku motywów przewodnich utrzymująca się w zabawnej, zaskakującej wręcz aurze. Ukazuje trzecią stronę medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania, a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością.

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. W tym:

  • Grand Prix 23 Mazurskiego Lata Kabaretowego “Mulatka”
  • III Nagroda 33 Przeglądu Kabaretów PAKA
  • I Nagroda 33 Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową
    OSPA.

Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie a capella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.

Koszt wstępu to 20 zł. Bilety można zakupić online na Kup Bilecik https://www.kupbilecik.pl/imprezy/42669/Strzelno/Kabaret+Trzecia+Strona+Medalu/ lub stacjonarnie w siedzibie MGOKiR. Zamówienia grupowe
– Damian +48 517 801 487.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.