DŁUGI SPŁACONE, TERAZ INWESTYCJE !!

W środę 18 września na konto Urzędu Miasta Strzelna wpłynęła pożyczka stabilizacyjna z Ministerstwa Finansów, co pozwoliło spłacić największe zobowiązania.

Dzięki odzyskaniu płynności finansowej gmina może uczestniczyć w programach inwestycyjnych. Pierwszym krokiem będzie rewitalizacja terenów wokół Szkoły Podstawowej nr. 2 przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego oraz wymiana kanalizacji, nawierzchni i oświetlenia ulicy Gimnazjalnej. Wypowiedz burmistrza w materiale wideo.

4 komentarze do “DŁUGI SPŁACONE, TERAZ INWESTYCJE !!

  • Halo ale Przecież pożyczka miała nie wpływać na kąto gminy. Jezeli wpłynęła to jaka następna inwestycja w łąkim.

    Odpowiedz
  • Halo ale Przecież pożyczka miała nie wpływać na kąto gminy. Jezeli wpłynęła to jaka następna inwestycja w łąkim. Kanalizacja na gimnazjalnej dlaczego bo chudy tam mieszka co z drogami osiedlowy ul. Kościuszki co z obwodnica która w tej chwili biegnie przez osiedle domków jednorodzinnych i os Piastowskie.

    Odpowiedz
  • Mieszkania gminne sie wala podwyżki za mieszkanie za smieci w dachach dziury kominy pozawalane i za co.placic za rudere za byłego burmistrza chociaz dlugi.byly ale robil dla mieszkancow wiele powymieniali ludzia okna drzwi co.niektórym dachy a ten wzioł kredyt na 17lat i kto to ma płacić bo watpie ze tyle lat bedzie na kandydaturze ludzie juz zeby.na niego oszcza pozwalnial ludzi ponad 15osób mogl placic za to dlugi.a nie.kosztem ludzi brać kredyt kto.nie ma długów to nie ma.ale.ludzie niedługo będą miec.a pan burmistrz pracy nie da

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.