ZOSTAŃ MISTRZEM WYPRACOWAŃ

Serwis dyktanda.pl prowadzi  pierwszy ogólnopolski konkurs wypracowań “Mistrz Wypracowań”!

Każdy może wystartować w rywalizacji – dzieci, młodzież, a także dorośli.

Rywalizacja polega na pisaniu tekstów na zadane tematy, mające związek ze szkolnymi lekturami, gramatyką czy ortografią języka polskiego. Konkurs nosi nazwę “Mistrz Wypracowań”, ale osoby rywalizujące mają możliwość pisać również niedługie formy pisemne. Warto jednak podjąć się napisania np. recenzji albo szczegółowego streszczenia naszej ulubionej powieści, ponieważ dłuższe wypracowanie pozwala zdobyć większą liczbę punktów i szybciej piąć się w rankingu!

A jest o co powalczyć! Portal dyktanda.pl zadbał o niezwykle wartościowe nagrody! Do wygrania są m.in. konsole Xbox i PS4, tablety i opaski sportowe. Na uczestników czekają nie tylko nagrody rzeczowe – można zdobyć również 3-miesięczny dostęp do serwisu z książkami w formie elektronicznej i audio Legimi.pl.

Aby każdy uczestnik miał równe szanse, konkurs rozgrywany jest w następujących kategoriach: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkół średnich oraz kategoria “wszyscy”, do której zapraszamy wszystkich dorosłych, a szczególnie nauczycieli.

Co bardzo istotne przy takich konkursach, nie będzie nikogo, kto odejdzie z kwitkiem. Osiągnięcie już nawet jednego punktu zagwarantuje możliwość cieszenia się bezpłatnym 30-dniowym dostępem próbnym do serwisu Legimi.pl!

Rywalizujący mają do dyspozycji listę zawierającą kilka tysięcy tematów. Mogą napisać m.in. streszczenie, plan wydarzeń, genezę utworu.

Każdy zgłoszony tekst nagradzany jest określoną liczbę punktów do rankingu. Organizatorzy oceniają objętość tekstu, występowanie błędów, samodzielne pisanie wypracowania, a także to, czy autor trzymał się zadanego tematu.

Konkurs już wystartował, potrwa do 22 listopada 2020 r. Serwis http://www.dyktanda.pl zachęca wszystkich, odczuwają z pisania przyjemność, aby wykazali się talentem oraz wiedzą. Konkurs “Mistrz Wypracowań” to także dobra okazja do przypomnienia sobie treści znanych ze szkoły lektur oraz innych tematów z lekcji języka polskiego.

Korzystanie ze strony i udział w konkursie są bezpłatne. Zachęcamy wszystkich do wspólnej rywalizacji! Wartościowe nagrody oraz tytuł “Mistrza Wypracowań” czekają!

Szczegóły zabawy znajdziecie Państwo pod adresem: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

%d bloggers like this: