WYPADEK NA DK62 W STRZELNIE

21 września 2024 r. o godz. 14:00 dyżurny SKKP PSP w Mogilnie otrzymał zgłoszenie o wypadku dwóch aut osobowych w m. Strzelno (gm. Strzelno).

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dwa pojazdy po wcześniejszym zderzeniu. Auta blokowały skrzyżowanie drogi krajowej nr 62. Samochodami podróżowały łącznie 3 osoby, które znajdowały się obok samochodów, pod wpływem zdarzenia.

Miejsce akcji zabezpieczono. Działania zastępów polegały na udzieleniu pomocy przedmedycznej starszej kobiecie, pasażerce toyoty (wsparcie psychiczne), odłączeniu instalacji elektrycznej. Następnie pasażerka została przebadana przez PRM, i pozostała na miejscu zdarzenia. Podczas prowadzonych działań wzmożony ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo. Obydwa pojazdy zostały usunięte z DK62 na pobocze.

SiŚ:
🚒 GBA 3/30 , GCBA 5/40 z JRG Mogilno,
🚒 GCBA 5/35 z OSP Strzelno,
🚓 Policja,
🚑 ZRM;

Opracowanie: JP, KP PSP Mogilno
Zdjęcia: JRG Mogilno

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Odkryj więcej z StrzelnoOnline

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej