Site icon StrzelnoOnline

WODA NIEPRZYDATNA DO SPOŻYCIA Z WODOCIĄGU W CIECHRZU

Reklamy

Komunikat Nr 8 z dnia 28.07.2023r. Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mogilnie w sprawie stwierdzenia braku przydatności wody do spożycia dostarczanej przez wodociąg w Ciechrzu, gm. Strzelno zaopatrujący odbiorców wody w miejscowości

Ciechrz, Bławaty, Bławatki, Rzadkwin, Żegotki, Wymysłowice, Busewo z powodu wykrycia bakterii grupy coli w ilości powodującej jej nieprzydatność do spożycia  

WODA NIEPRZYDATNA DO SPOŻYCIA  

Trwają prace mające na celu przywrócenie jakości wody spełniającej wymagania zalecone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U z 2017r. Poz. 2294).                              Prosimy o przestrzeganie następujących wskazówek:

Producent jest zobowiązany do zapewnienia odbiorcom wody przydatnej do spożycia do czasu odwołania niniejszego komunikatu.   W momencie wyeliminowania zanieczyszczenia zostanie przekazana informacja o odwołaniu komunikatu.   Prosimy przekazać tę informację Państwa sąsiadom. Prosimy o zwracanie uwagi na komunikaty.

Exit mobile version