Site icon StrzelnoOnline

MĘŻCZYZNA KTÓRY PODPALIŁ SIĘ NA RYNKU W STRZELNIE ZMARŁ W SZPITALU

Reklamy

W sobotę 30 kwietnia w godzinach rannych na strzeleńskim rynku doszło do samopodpalenia. 24- letni mieszkaniec Strzelna oblał się substancją łatwopalną i podpalił. Mężczyznę w ciężkim, stabilnym stanie do szpitala w Poznaniu przetransportował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oparzeniu uległo 90 % powierzchni ciała poszkodowanego. Z pomocą poszkodowanemu ruszyli motocykliści, którzy mieli wyruszać na zlot do Lichenia.

AKTUALiZACJA !!!


– W niedzielę nad ranem otrzymaliśmy informację od lekarza dyżurującego, że 24-letni mężczyzna nie żyje – potwierdził nam Tomasz Bartecki, rzecznik mogileńskiej policji.

Helikopter lądował na płycie rynku LPR


W związku z tak ogromną tragedią ślemy rodzinie i współpracownikom najszczersze wyrazy współczucia (*)

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy, odczuwasz lęk i smutek, masz myśli samobójcze — nie czekaj, zadzwoń pod jeden z numerów pomocowych dostępnych bezpłatnie i czynnych całą dobę, 7 dni w tygodniu:

800 70 22 22 – Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym

800 12 12 12 – Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów

116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

112 – W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia

Exit mobile version