KOBIETA JEST SIŁĄ-NOWY PROJEKT NIEBIESKIEGO SERDUCHA

Stowarzyszenie Niebieskie Serducho rozpoczęło rekrutację do projektu Kobieta jest SIŁĄ finansowanego z Funduszu Feministycznego.
Serdecznie zapraszamy Kobiety z terenu Powiatu mogileńskiego będące osobami z niepełnosprawnością lub będące  mamami osób z niepełnosprawnością .
Szczegóły i zapisy pod nr tel. 501 148 016

Projekt będzie obejmował:

– warsztat Krąg kobiet ( zajęcia ze specjalistką w zakresie technik relaksacyjnych, z seksualności kobiety i jej znaczenia

-warsztat Mam moc ( zajęcia fizyczne dostosowane do możliwości psychoruchowych uczestniczek z elementami samoobrony)

– warsztat  Magia tańca( zajęcia nauki tańca towarzyskiego)

-warsztat  psychologiczny  Jestem ( grupowe warsztaty z psychologiem)

 -warsztat Jestem piękna,( warsztat z wizażystką i kosmetologiem na temat pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu).

Ruszamy w czerwcu.  Serdecznie zapraszamy wszystkie Wspaniałe Dziewczyny.

Grażyna Rosłaniec

Dodaj komentarz

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

Odkryj więcej z StrzelnoOnline

Zasubskrybuj już teraz, aby czytać dalej i uzyskać dostęp do pełnego archiwum.

Czytaj dalej