ULICA JANA Z LUDZISKA ODDANA DO UŻYTKU

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony odbiór drogi gminnej – Jana z Ludziska. W odbiorze uczestniczyli mieszkańcy osiedla 1000 – lecia, inspektor nadzoru inwestorskiego Jarosław Góralczyk, wykonawca przebudowy Robert Kopiecki, burmistrz Dariusz Chudziński, inspektor dróg gminnych Katarzyna Hilszer, radny miejski Ryszard Chudziński i przewodnicząca komitetu osiedlowego, p.Ewa Szubarga.

Całkowity koszt inwestycji to 268 040,97 zł., z czego 160 824 zł. to środki z Funduszu Dróg Samorządowych. Przebudowę wykonał Zakład Betoniarski, Robert Kopiecki z Kleczewa.

3 myśli na temat “ULICA JANA Z LUDZISKA ODDANA DO UŻYTKU

 • 12 lutego 2020 o 19:28
  Permalink

  Tyle lat było dziadostwo że szkoda gadać. Teraz piękna nowa droga, chodniki. Koniec błota. Jeden rządził 16 lat i nie ogarnął tematu tych dróg. Drugi rządzi niespełna 2lata i dał radę zrobić. To potwierdza że jest to właściwy człowiek na właściwym stanowisku.

  Odpowiedz
  • 14 lutego 2020 o 13:14
   Permalink

   Na pewno? Czy dokumentacja i wnioski o dotację nie były złożone za poprzedniego Burmistrza?
   Proszę najpierw sprawdzić a później pisać głupoty….

   Odpowiedz
 • 14 lutego 2020 o 18:56
  Permalink

  Tak było, sam burmistrz Chudzinski to przyznał. Ale przez 16 lat rządów zrobienie w tej sprawie tylko dokumentacji i złożenie wniosków to mimo wszystko słabo wygląda. Te drogi powinny już dawno być zrobione. Tak samo jak ul. kard. Wyszyńskiego od skrzyżowania z ulicą Kujawską w stronę ul. Zakrzewskiego. Ale może teraz się doczekamy. Gdybyś kolego przez tyle czasu chodził po błocie to byś inaczej mówił.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: