W SEJMIE O OBWODNICY STRZELNA ‼️ PREMIER POTWIERDZIŁ PROGRAM 100 OBWODNIC (TV)

Poseł Jan Szopiński z Bydgoszczy, reprezentujący Lewice, podczas dzisiejszych obrad Sejmu zadał premierowi Morawieckiemu pytanie m.in. o realizację budowy obwodnicy Strzelna.


Odpowiedz premiera w materiale video 👇

Temat obwodnicy Strzelna poruszyła również Pani poseł Magdalena Łośko.

Strzelno odlicza dni do spełnienia obietnicy danej mieszkańcom.

5 komentarzy do “W SEJMIE O OBWODNICY STRZELNA ‼️ PREMIER POTWIERDZIŁ PROGRAM 100 OBWODNIC (TV)

 • Czekamy 100 dni. Bierzcie się za robotę tam w Warszawie bo czas Wam mija 23 lutego 2020. A po tym czasie bedzie o nas głośno. Panie Wojewodo zapraszamy do nas mamy do pogadania na temat niechcianych rond.

  Odpowiedz
   • Na podwórku sobie zbuduj ronda. Po co ronda jak po wybudowaniu obwodnicy ruch będzie bardzo mały. Tyle wytrzymaliśmy to wytrzymamy jeszcze trochę. Dlaczego niektórym tak zależy żeby zbrzydzić to miasto i zlikwidować park. Wojewodę rozumiem bo nie jest stąd ale mieszkańców Strzelna nie rozumiem.

 • jak zburzyc Strzelno wam sie w glowach poprzewracało, inne miasta budują w Europie głownie ronda a Strzelnianie zacofani nie chca

  Odpowiedz
 • Ale ludzie kochani przypomnijcie sobie o co w końcu walczycie o rada które nic ale to nic nie dadzą bo i tak Roch będzie taki sam jak jest czy też o obwodnicę która rozladuje ruch w mieście Strzelno i nie będą ginąć ludzie. ZASTANÓWCIE SIĘ PROSZE

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.